ANASAYFA HAKKIMIZDA


Değişim, güçlü gelecek!

Dünya nüfusunun hızla artması, çarpık kentleşme, plansız sanayileşme, nükleer atıklar ve kimyasal madde kullanımının artması gibi nedenler dünyamızın dengesini bozmakta ve çevre kirliliğini büyük oranda artırmaktadır. 

Enerji tüketiminin artması, kaynakların azalması büyük bir sorun oluştururken, aynı zamanda dünyanın sonunu da hızlıca hazırlamaktadır. 

Ayrıca hem ülkemizde hem de dünyada, deprem gibi doğal afetler sonucu pek çok bina hasar görmekte ve sağlam tasarlanmamış yapılar, insan hayatını tehdit etmektedir. Türkiye gibi birinci derece deprem tehlikesi ile karşı karşıya olan ülkelerde bu, özen gösterilmesi gereken bir konudur.

Bizler, bu nedenlerle “Değişim, güçlü gelecek” mottosuyla yola çıktık ve inşaat sektörünün anlamını değiştirdik. 

TasBlock olarak; sürdürülebilir, dayanıklı, sağlam yapılarla “önce insan” diyoruz ve insan hayatını güvence altına alıyoruz. Onlara güvenli ve uzun soluklu yaşam alanları kuruyoruz. 

 

Neden Tasblock'u tercih etmelisiniz?

Tasblock Kompozit Yapı Malzemesi Pte LTD, 25 yıldan fazla bir süredir TASBLOCK markası altında, yeni nesil yenilenebilir, sağlam, insan hayatına önem veren yapı ve ürünler geliştirmekte öncü bir inşaat şirketi olmuştur. 

Genel müdürlüğü Singapur’da bulunan şirketimiz, yeni projelerle Güneydoğu Asya’ya kadar genişlemiş ve çok sayıda coğrafyada hizmet vermektedir.